Často kladené dotazy

Abychom Vám pomohli v rozhodování při výběru ošetření, připravili jsme pro Vás nejčastější dotazy.

Laserová epilace

KOLIK BUDU POTŘEBOVAT OŠETŘENÍ ?

Počet ošetření závisí na počtu chloupků v růstové fázi a na hormonálním nastavení organismu. Na těle i obličeji je potřeba zpravidla 6 až 8 ošetření.

V JAKÝCH INTERVALECH SE OŠETŘENÍ PROVÁDÍ ?

Ideální mezera mezi ošetřeními je 4 týdny u malých oblastí a až 8 týdnů u vetších oblastí. Interval je nutné dodržovat, jinak může být epilace méně efektivní a bude potřeba více ošetření.

JE OŠETŘENÍ BOLESTIVÉ ?

Ošetření laserem je bezbolestné. Při ošetření cítíte lehké štipkání a teplo.

JE POTŘEBA NĚJAKÁ PŘÍPRAVA PŘED OŠETŘENÍM?

Den před samotným ošetřením (nebo v den ošetření) je třeba chloupky oholit. Bezprostředně po ošetření není vhodné používat antiperspiranty.

MŮŽE SE EPILACE LASEREM PROVÁDĚT I V LÉTĚ ?

Ano, ošetření je možné provádět i v létě, podmínkou je, že chloupek musí být tmavější než okolní kůže. Bezprostředně po ošetření se nedoporučuje 4 dny přímé opalování ani návštěva solária. Neznamená to, že vůbec nemůžete na slunce. Pokud se budete po epilaci vystavovat slunci, použijte na epilované oblasti krém s ochranným faktorem SPF 20 a více.

FUNGUJE LASEROVÁ EPILACE NA VELMI SVĚTLÉ NEBO ŠEDIVÉ CHLOUPKY?

Ne, laserová epilace nefunguje na velmi světlé a šedivé chloupky.

Omlazení obličeje radiofrekvencí

JAK DLOUHO TRVÁ OŠETŘENÍ?

Ošetření obličeje trvá asi 60 minut, včetně odlíčení a přípravy. Pokud si však přidáte i krk, podbradek nebo dekolt, je potřeba počítat s dalším, minimálně 20 min navýšením času.

PO JAKÉ DOBĚ JE VHODNÉ OŠETŘENÍ OBLIČEJE OPAKOVAT?

K omlazení obličeje využíváme dva přístroje: PER4MER a ShapeUp. Ošetření přístrojem PER4MER se může opakovat už po 3 dnech. U přístroje ShapeUp je tomu jinak, tam se může další ošetření provádět až po 4 týdnech.

BOLÍ TO?

I když je snášení bolesti individuální, většina lidí vnímá ošetření radiofrekvenčním přístrojem dobře. Klienti často popisují pocit při ošetření jako " příjemnou teplou masáž".

JE VIDĚT VÝSLEDEK HNED?

Po ošetření přístrojem PER4MER je vidět výsledek téměř okamžitě nebo v řádu dnů. U přístroje ShapeUp výsledek nabíhá postupně (asi 4 týdny).

JE OŠETŘENÍ VHODNÉ PRO MUŽE I ŽENY?

Ano.

Neinvazivní liposukce radiofrekvencí

JAK DLOUHO TRVÁ OŠETŘENÍ

To záleží na velikosti ošetřované plochy. Bříško, boky, paže asi 60 minut, ale celá stehna i 120 min.

O JAKÉ DOBĚ JE VHODNÉ OŠETŘENÍ OPAKOVAT?

K neinvazivní liposukci využíváme dva přístroje: PER4MER a ShapeUp. Ošetření přístrojem PER4MER se může opakovat už po 3 dnech. U přístroje ShapeUp je tomu jinak, tam se může další ošetření provádět až po 14 dnech.

BOLÍ TO?

I když je snášení bolesti individuální, většina lidí vnímá ošetření radiofrekvenčním přístrojem dobře. Klienti často popisují pocit při ošetření jako " příjemnou teplou masáž".

JE VIDĚT VÝSLEDEK HNED?

Výsledek je nejlépe vidět obvykle do 5 dnů. Ale i bezprostředně po ošetření už lze naměřit úbytek.

KDE MŮŽE BÝT OŠETŘENÍ RADIOFREKVENCÍ POUŽITO?

Ošetření radiofrekvencí může být použito ke zdokonalení kontur kdekoliv na Vašem těle, vyhlazení pleti či redukci vrásek.Ošetření dá Vašemu bříšku lichotivější a hladší vzhled, Vaše boky a stehna budou štíhlejší a paže pevnější.

JE OŠETŘENÍ VHODNÉ PRO MUŽE I ŽENY?

Ano.

Redukce celulitidy radiofrekvencí

KDE MŮŽE BÝT OŠETŘENÍ CELULITIDY RADIOFREKVENCÍ POUŽITO?

Ošetření celulitidy radiofrekvencí může být použito ke zdokonalení kontur na stehnech, hýždích a zádech.

NA JAKÉM PRINCIPU OŠETŘENÍ FUNGUJE?

PER4MER při tvarování těla zaměstnává čtyři mechanismy. To poskytne hluboké prohřátí kůže až k tukovým buňkám, čímž se začne znovu vytvářet kolagen a pleť se obnovuje. Procedura nejenom zlepšuje a stimuluje krevní oběh, ale také pomáhá odvádět z těla uvíznuté tukové usazeniny a toxiny. Nakonec jeho tepelná aktivita slouží k stáhnutí tukových buněk.

BOLÍ TO?

I když je snášení bolesti individuální, většina lidí vnímá ošetření radiofrekvenčním přístrojem dobře. Klienti často popisují pocit při ošetření jako " příjemnou teplou masáž".

CO OČEKÁVAT OD OŠETŘENÍ?

V průběhu ošetření je přesně zahřívána vnitřní vrstva pokožky ( dermis ), zatímco vnější vrstva ( epidermis ) je nepřetržitě ochlazována. Ošetření může trvat 15-120 minut, podle velikosti ošetřované plochy. Zahřátí způsobí okamžité napnutí hloubkové struktury pod Vaší kůží, výsledky jsou viditelné již krátce po ošetření. Ihned po ošetření můžete pokračovat ve svých pravidelných denních aktivitách. Prohřívání časem stimuluje tvorbu kolagenu. Všeobecně se nedoporučuje více než 5-7 ošetření ve 14-ti denních intervalech.

AKCE

NEINVAZIVNÍ LIPOSUKCE, OMLAZENÍ OBLIČEJE, LASEROVÉ EPILACE

SLEVA 20 % NA LASEROVOU EPILACI HORNÍHO RTU, BRADY, PODPAŽÍ, TŘÍSEL A BRAZIL.

SLEVA 20% NA VŠECHNA OŠETŘENÍ RADIOFREKVENCÍ - SHAPEUP 

SLEVA 10% NA OSTATNÍ LASEROVÉ EPILACE 

 

AKCE PLATÍ OD 1.6. do 30.9.2024. Akční ceny jsou v ceníku označeny červeně.

NOVINKY

Přístroj ShapeUp v Estetice Zlín

Od května 2020 pracujeme v našem studiu s nejnovějším radiofrekvenčním přístrojem ShapeUp. Takže zapomeňte na plastické operace. ShapeUp Vám dodá mladistvý vzhled a pomůže vytvarovat Vaši postavu bez skalpelu.

 

ZJISTIT VÍCE

KONTAKT

Estetika Zlín
Interhotel Moskva
9.patro, dveře č. 934
Náměstí Práce 2512
760 01 Zlín

IČO: 66729696


Email: info@estetikazlin.cz
Tel.: +420 739 016 300 - Ladislava Adamcová +420 734 435 665 - Irena Adamcová +420 730 166 140 - Štěpánka Michalčíková +420 731 624 599 - Barbora Macková